Bramki GSM

Bramki GSM, to urządzenia łączące telefonię stacjonarną, zarówno cyfrową, jak i analogową z rozwiązaniami mobilnymi GSM.

Głównym celem ich zastosowania, jest obniżenie kosztów połączeń z operatorami mobilnymi.

Możliwość wysyłania SMS (jak również fax-ów) poprzez moduły bramki jest dodatkowym atutem.

typow polaczenie bramki 1

Rozwiązanie to pozwala np. na wysyłanie SMS, o awariach w sieci, łącza głównego itp.

Coraz częściej, są to również urządzenia służące jako łącze awaryjne dla głównego operatora, które mają zapobiegać ewentualnym problemom z łącznością. Rozwiązanie szczególnie polecane w firmach w których poziom bezpieczeństwa ma kluczowe znaczenie.

Najtańsze rozwiązania, to bramki analogowe, cechujące się niską ceną, ale i wydajnością.

Są to modele 2N EasyGate i 2N SmartGate.

Rozwiązania droższe, ale i dające znacząco większe możliwości, to bramki ISDN. Rozwiązania te proponowane są do firm o wysokich wymaganiach w jakości i bezpieczeństwie połączeń.

W naszej ofercie proponujemy rozwiązania firmy 2n Telecommunications z serii 2N BRI Lite, 2N BRI Enterprise i dla dużych rozwiązań serię 2N BRI Stargate.

Nasza firma zapewnia zarówno dostawę, jak i konfigurację urządzeń, zgodnie z życzeniami klienta i w celu zapewnienia jakości, bezpieczeństwa oraz redukcji kosztów połączeń.

To najprostsza jednokanałowa bramka analogowa z portem FXS i wejściem alarmowym SMS. Realizuje połączenia z sieci PSTN do sieci GSM, znacząco redukując ich koszty.

To rozbudowana wersja bramki EasyGate. Oprócz funkcji realizowanych przez EasyGate, wyposażona została w funkcje, które są unikalne dla tego typu produktów istniejących na rynku. Urządzenie wyposażone jest w port FXS oraz FXO.
 

Bramka GSM ISDN BRI Lite jest idealnym rozwiązaniem dla małych i średnich firm, w których jest generowany duży ruch do i z sieci GSM.

Bramka GSM ISDN BRI Enterprise jest idealnym rozwiązaniem dla małych i średnich firm, w których jest generowany duży ruch do i z sieci GSM.

StarGate jest bramą VoIP/PRI - GSM/UMTS obsługującą do 32 kanałów GSM/UMTS. Jest to idealne urządzenie dla firm i korporacji, gdzie wykonywana jest duża ilość połączeń do sieci GSM/UMTS. StarGate jest również bardzo dobrym narzędziem tam, gdzie wymagana jest duża niezawodność i stabilność na styku z siecią GSM/UMTS.