• O nas

Budowa sieci komputerowych i systemy teleinformatyczne – o nas

Firma IPTC Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie świadcząca profesjonalne usługi telekomunikacyjne i teleinformatyczne powstała na początku 2012 roku, jednak jej korzenie i doświadczenie w branży sięgają 2001 roku. IPTC specjalizuje się w kompleksowej obsłudze klientów także w zakresie planowania, wdrażania, integrowania i budowy sieci komputerowych oraz systemów teleinformatycznych. Świadczymy też usługi doradcze, przeprowadzamy prace serwisowe i naprawcze, zajmujemy się zarządzaniem systemami teleinformatycznymi.

Dzięki ciągłemu zapałowi do pracy, który przekłada się na wiele zrealizowanych projektów, które z kolei oznaczają nową wiedzę i doświadczenie, byliśmy w stanie wypracować autorską metodologię pracy. To jej wdrożenie pozwala nam efektywnie i szybko realizować otrzymane od Państwa zlecenia i projekty, a także komponować indywidualne oferty w korzystnej cenie.

Wszechstronne usługi telekomunikacyjne – nasza strategia

IPTC realizuje przede wszystkim strategię wzrostu związanego z rynkiem ICT, oferowanymi produktami i usługami oraz z rozwojem wewnętrznym organizacji. Stałym elementem planowania strategicznego w IPTC jest proces wdrażania innowacji. Dzięki temu sposoby m.in. konserwacji systemów teleinformatycznych czy montaż sieci bezprzewodowych i światłowodowych przechodzą ciągłą metamorfozę, przez co są coraz skuteczniejsze.

Budowa i zarządzanie systemami teleinformatycznymi – nasza kadra

Zatrudniamy pracowników wykształconych i ciągle się kształcących. Oprócz fachowej wiedzy i doświadczenia w pełnieniu swoich obowiązków nasi ludzie ciągle szkoleni są  w aspekcie pracy zespołowej, tożsamości organizacyjnej, znaczenia uwarunkowań kulturowych organizacji itp. Dzięki temu chętnie pracują w grupach, mają do siebie zaufanie, wymieniają doświadczenia i informacje oraz rozumieją i akceptują procesy ciągłych zmian. Transformacje postrzegane są przez nich nie jako zagrożenie dla rozwoju firmy, lecz szansa na zdobycie nowych umiejętności i poszerzenie zdobytej dotąd wiedzy. Dzięki temu IPTC bezproblemowo dostosowuje się do dynamicznych zmian na rynku, co czyni nas świetnym partnerem biznesowym, a jednocześnie firmą zapewniającą ciągły rozwój swojej kadry.

Outsourcing i usługi teleinformatyczne – nasi partnerzy

Firma IPTC posiada wielu partnerów biznesowych. Nie ograniczamy się do własnych ambicji – pomagamy też rozwijać się naszym partnerom, pracując wspólnie na sukces, jakim jest zapewnianie naszym klientom najlepszych rozwiązań w zakresie usług teleinformatycznych oraz telekomunikacyjnych w najlepszych cenach i w jak najszerszym zakresie.